قدرتمند ترین سیستم کسب و کار اینترنتی

بررسی قدرتمند ترین سیستم کسب و کار اینترنتی

 

 

قدرتمند ترین سیستم کسب و کار اینترنتی

 

قدرتمند ترین سیستم کسب و کار اینترنتی بر چه پایه و اساسی استوار است ؟

 

کلمه ای که پایه و اساس تمامی کسب و کارهای میلیونی رو شکل میده: ایمیل

” فیسبوک بیش از ۱٫۵۹ میلیارد کاربر فعال داره.”

” توییتر مکانیه که اکثر افرادی که در شبکه های اجتماعی حضور دارن، یک اکانت فعال توییتر هم دارن.”

” اینستاگرام، اسنپ چت، تلگرام و واتس آپ، عزیز دردونه های برنامه های ارتباط جمعی این روز ها هستن”

این درسته دوست من که در زمان فعلی ، ابزارهای ارتباط جمعی زیادی هستش که خیلی بین مردم محبوب بوده و اکثر افراد ازش استفاده می کنند.

اما در بین تمامی این ابزارهای ارتباط جمعی همچنان فقط ابرقدرت مطلق وجود داره، ابرقدرتی که بیش از سه دهه است که همچنان با قدرت داره پیشتازی میکنه و روز به روز جای خودش رو بیشتر در بین مردم باز میکنه و قدرتمند ترین سیستم کسب و کار اینترنتی لقب گرفته : ایمیل.

این در حالی است که فیسبوک بیش از ۱٫۶۰ میلیارد کاربر فعال داره…

و توییتر هم بیش از ۳۴۰ میلیون کاربر داره…

و جالبه بدونی تعداد افرادی که حداقل یک ایمیل فعال دارن بالای ۵ میلیارد نفر و روزانه بیش از ۱۵۴٫۸ میلیارد ایمیل ارسال میشه!

طبق آمار موسسه های معتبر جهانی، متوسط ایمیل هایی که هر فرد در هر روز ارسال میکنه ۲۰عدد هستش، جالبه، نه؟

اما جالبه بدونی که اکثر افراد فقط به یک دلیل هستش که از ایمیل استفاده میکنن و دقیقا همین علت هست که باعث سلطنت و یکه تازی عجیب ایمیل در دنیای اینترنت شده و به اعتقاد فعالان این عرصه قدرتمندترین سیستم کسب و کار اینترنتی هستش که کسب و کار اینترنتی آموزش محور موفقیت خود را مدیون این سیستم است.

قدرتمند ترین سیستم کسب و کار اینترنتی : ایمیل

باور کن دوست من! در تجربه ای که در سیستم کسب و کار اینترنتی خودم داشتم، روش های بسیار زیادی رو برای جذب ترافیک، فروش و درآمدزایی اینترنتی تست کردم. و به جرات می گم که هیچ روش دیگه ای، قدرتی که ایمیل  بهت میده رو نمی تونه به شما بده.

[irp]

نکته ی بسیار مهم دیگه ای که وجود داره اینه که فیسبوک، گوگل و … هر زمان که اراده کنن می تونن حساب های کاربری شما رو بلوکه کنن و این یعنی از دست دادن تمامی ترافیک و بازدید کننده های سایت شما.

اما این اتفاق هرگز در مورد لیست ایمیل های کاربران و اعضای سایت شما نخواهد افتاد.

علاوه بر این ها، کسب و کار اینترنتی آموزش محوری که بر اساس ایمیل مارکتینگ عمل میکنه یکی از بهترین، مطمئن ترین و تست شده ترین مدل های کسب و کار اینترنتی هستش.

خیلی راحت می تونی لیستی از ایمیل علاقه مندان به کسب و کار اینترنتی خودت رو شکل بدی و روز به روز اون رو گسترش بدی و بزرگ ترش کنی، و در عین حال هرچه لیست ایمیل علاقه مندان و مخاطبان کسب و کار اینترنتی شما بیشتر و بزرگتر میشه میزان فروش و درآمدزایی اینترنتی شما بیشتر میشه!

چه مدل کسب و کاری رو میشناسی دوست من که بتونی همین امروز با چند صد هزار تومان کارخودت رو شروع کنی، بتونی صرفا با صرف چند ماه، اون رو به درآمدزایی میلیونی برسونی و در عین حالی که داری کسب و کارت رو ادامه میدی مدام این درآمدزایی رو به چند ده میلیون ها، چند صد میلیون ها و میلیاردها برسونی؟

و در ادامه خواهی دید که هرچه بیشتر از طول عمر کسب و کارت میگذره، لیست ایمیل و مخاطبانی که داری مدام نقش و ارزش بیشتری رو در کسب و کار اینترنتی آموزش محور تو ایفا میکنه.

به جمله ی بالا دقت کردی دوست من؟

رشد و پیشرفت کسب و کار اینترنتی تو به محل کارت مرتبط نیست، به برند و کارمندانی که داری ربطی نداره، همه چیز به لیست ایمیل و مخاطبانت برمیگرده!

حتی می تونی این سیستم رو نسل ها به فرزندانت منتقل کنی، تا طبق فرمول حرکت کنند و روزانه برای خودشون درآمدزایی اینترنتی داشته باشن.

باز هم تاکید می کنم دوست من، یکی از مهمترین هسته ها و پایه های اکثر کسب و کار های اینترنتی موفق ، داشتن یک سیستم و استراتژی دقیق و هدفمند واسه ی ایمیل مارکتینگ هستش. این مورد هرگز تغییر نخواهد کرد!

اما دقیقا چه رابطه ای بین ایمیل مارکتینگ و کسب و کار اینترنتی آموزش محور وجود داره؟

و مهمتر از همه…

تو دوست خوبم چگونه می تونی فورا کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت رو شروع کنی و کسب و کارت رو به کمک مدلی که ایمان دارم یکی از بهترین و راحت ترین الگوهای موجود هستش، رشدش بدی؟

بسیار عالی… پس تا اینجا متوجه شدی که من چطور این کار رو انجام دادم.

درسته که کسب و کار اینترنتی آموزش محور تونسته پول و فرصت های بسیار عالی و خارق العاده ای رو به همراه داشته باشه، اما این سیستم هرگز نمی تونه ثروت یک شبه رو برای شما تولید کنه. این سیستم، راهی برای کسب ثروت فوری یک شبه و تضمینی نیست.

اصلا هیچ برنامه ی این چنینی برای کسب ثروت یک شبه وجود نداره!

ببین دوست من، این موضوع رو با تو دوست خوبم در میان می گذارم چون من به دنبال افراد خاصی هستم، نه همه!

منظور من  از این صحبت چیه؟ نمیشه چیزی رو تضمین کرد. واقعا هیچ چیزی رو نمیشه ۱۰۰ درصد تضمین کرد. در نئوترید ، ازت میخوام که از اون رویا و هدفی که داری، به هیچ قیمتی دست نکشی. ازت میخوام که مشتاق و تشنه ی برنده شدن باشی. تشنه ی یادگیری و رشد و پیشرفت باشی. اگر این ویژگی ها در تو وجود داره من بی نهایت مشتاقم که در طول مسیر و در تمامی گام های این پروسه همراهت باشم.

واقعیت های تلخ:

۱ . اگر اقدام نکنی، هیچ اتفاقی نمی افته.

۲ . اگر اقداماتی که انجام میدی جزیی و ناچیز باشه، نتایجی هم که کسب میکنی جزیی و ناچیز خواهد بود.

اما خبرهای خوبی واست دارم دوست من: من زمان زیاد و قابل توجهی رو صرف کار کردن روی کسب و کارهای اینترنتی کردم. در طول این مسیر چیزهای جدیدی رو یاد گرفتم، آزمون و خطا کردم و چیزهای بسیار زیادی رو تست کردم و همه ی اینها باعث شده که بتونم این سیستم رو در بهترین، ساده ترین و قدرتمند ترین شکل ممکن بهت معرفی کنم .

چرا این سیستم ساده ترین و قدرتمند ترین سیستم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش محور است؟

زمانی که تازه وارد دنیای کسب و کارهای اینترنتی شده بودم، فکر می کردم که اگر بخوام یک کسب و کار و سیستم موفق داشته باشم، این سیستم باید پیچده و عجیب باشه و من هم باید از نظر فنیتخصصی حرفه ای باشم. به نظر هم معقول و منطقی می رسید.

چیزی که من متوجه شدم اینه که اکثر افراد به شدت از تکنولوژی و کارهای فنی ترس و واهمه دارن.

این دقیقا یکی از موانع ذهنی بسیاری از افراد هستش که باعث میشه بدون هیچ اطلاعاتی صرفا به خاطر یک ترس ذهنی از دنیای خارق العاده کسب و کارهای اینترنتی دور بمونن. 

یکی از دلایلی که کسب و کار اینترنتی آموزش محور یکی از ساده ترین سیستم های  درآمدزایی آنلاین هستش اینه که شما برای شروع نیاز به هیچ تجربه، دانش تخصصی یا اطلاعات فنی نداری.

همه آنچه که مورد نیازت هست رو دوست خوبم ، ما برایت آماده و مهیا کرده ایم و کافی است قدم برداری و وارد این پروسه شگفت انگیز شوی.

در ادامه راه بیشتر با این سیستم شگفت انگیز آشنا خواهی شد دوست گرانقدرم 

شاد و سلامت و ثروتمند باشید.

14
یک پاسخ بنویسید

avatar
7 نظرات
7 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
7 نویسندگان دیدگاه
سیماg.dshadiحسینaliyashay آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
سیما
مهمان
سیما

یه کم خلاقیت به خرج بدی هم بد نیست .. موفق باشی .

g.d
مهمان
g.d

سلام دادا
داداش در یکی از کامنت ها گفتین این درآمد از بدنه اینترنت ایران بدست میاد پس میشه اون رو به اینترنت جهانی بسط دادا ببخشید یکمی سوالم یجورایی هست

shadi
مهمان
shadi

با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من در طول زندگیم با توکل بر خدا و مشورت و راهنمایی گرفتن به موفقیت هر چند کوچک دست پیدا کردم
و مطمئن هستم این بار باز هم با توکل و راهنمایی و دلگرمی های شما به این هدف هم میرسم
بازهم تشکر از شما و دلگرمی هایتان.

حسین
مهمان
حسین

سلام استاد عزیز
واقعا کامنت هایی ک بذا دوستان میزاری ارزش ملیونی داره چون هیچی ب اندازه ی امید و دلگرمی رو نداره
فقط سوال اینجاست ک گام های ۱و۲و۳ کومند و از کجا ببنیمشون ؟
و نکته ی دیگه اینکه هروقت گامی منتشر شد بهتره توکانال تلگرام لینکش گذاشته بشه ببخش پررویی کردم
خدانگهدار.

aliyashay
کاربر
aliyashay

ممنون اشکان عزیز..شماکه همیشه ماروبالطفتون شرمنده میکنین یعنی هرجمله ای که دارین میگین منومسمم ترمیکنه ب اینکه هرچی زودترشروع کنم پس کی بایدشروع کنیم ازفردامیشه استارت بزنیم یاهنوزطول میکشه فقط اینقدرکنجکاوم که بازم یه سوال دارم میخام بدونم مثلاکسی واسه خودش بایدیه فروشگاه اینترنتی مثلااراه بندازه؟
ببخشیدمن خیلی سوال میکنم واگه شمارواذیت کردم منوببخشید

aliyashay
کاربر
aliyashay

سلام دوباره اشکان عزیزمنم هم هستم تااخرش هرسختی داشته باشه ارزششروداره مطمنم..ولی یه سوال اینکه اینکاروگروهی انجام میدیم یاهرکی واسه خودش سایتی میزنه وازاینجورچیزاواینکه

ALIREZA11
کاربر
ALIREZA11

اشکان.من پایم.مسه خوده شما شبانه روزی.
هستی هستم