پولساز ترین شیوه کسب درآمد اینترنتی

برترین شیوه پولساز کسب و کار اینترنتی

پولساز ترین شیوه کسب درآمد اینترنتی

بنام خداوند ثروت آفرین

با سلامی دوباره حضور شما دوست خوبم

دوست گرانقدرم امروز میخوام ملموس تر در مورد شیوه بی نظیر کسب و کار اینترنتی و شگفتی های این روش فوق العاده برای کسب درامد های عالی صحبت کنم.

دوست گرامی میخوام با این تلقی و ذهنیت این مطلب رو مطالعه کنی که واقعا دنبال این هستی تا امروز بهترین روز زندگیت باشه و از امروز میخوای پیله های اسارت خودخواسته ای که به دورت تنیده ای را پاره کنی و با تمرکز کامل به آنچه گفته شده و در ادامه خواهد آمد فکر کنی .

با این تصور و ذهنیت این مطلب رو بخون که خودت همین الان نشستی و این متن رو نوشتی و میخوای بعد از اتمام این مطالعه گامهای عملی برداری

و به ندای درونی خودت لبیک بگی .دوست خوبم یقین دارم میدونی فرآیند کسب درامد در دنیای امروز چقدر سخت و نفس گیر شده و روزانه دائم در تلاشیم تا روزنه ای پیدا کنیم منبع درامدی ثابت برای خودمان مهیا کنیم

این واقعیت امروز جامعه ما فارغ از هر گونه شعار و خودفریبی است . آیا غیر از این است که از طلوع آفتاب تا غروب آن بدنبال این هستیم شاید بتوانیم چاله های نه چندان کم عمق مشکلات زندگیمان رو با هزار مکافات پر کنیم و به این امید بشینیم که چه زمانی خواهیم توانست به درآمدی معقول و مطمئن برسیم و آینده خود را تضمین  کنیم؟

دوست ندارم وارد مباحث جامعه شناختی بشم ولی در همین جامعه خودمون روزانه چند صد خانواده به خاطر مشکلات مالی و بیکاری دچار فروپاشیدگی های ساختاری و اخلاقی میشوند؟

و من با قاطعیت میتونم بگم ریشه همه این مشکلات و نداری ها و بیکاری ها گذشته از مسائل بیرونی و مشکلات اقتصادی کشور ، ناشی از جمود فکری و مستولی شدن نا امیدی و ترس از شکست و عدم باور به توانایی های خودمون هستش.

بی پرده بگم دوست خوبم ، ترسو بار آمدیم و صدالبته به کمترین ها قانع شدیم .

میخوام مثالی بزنم که بارها در سایت و پستها و کامنتها بهش اشاره کرده ام و یکم بیشتر باز کنم این مطلب رو .

من زمانی که جز ده نفر اول ایران شدم و در کنکور سراسری در سن ۱۷ سالگی با رتبه نفرسوم در دانشگاه  و در رشته روابط بین الملل پذیرفته شدم و در ۶ ترم تونستم این رشته رو تموم کنم  به قدری شور و شوق و توانایی بحث و میتینگ و غیره داشتم که به کمتر از اشتغال در وزارت امور خارجه رضایت نمیدادم و حتی استخدام در فرمانداری رو به اشکال گوناگون بیخیال شدم  .

چرا ؟

چون به دنبال اهدافی بودم و رویایی داشتم که ابزارهای لازم رو نتونستم بهش دسترسی داشته باشم .

در نهایت بعد از چند سال درگیر مشکلات حقوقی شدم و مغازه قانونی پدرم رو از چنگش به ناحق درآوردند و وکلا تا میتونستن پول گرفتند و کاری نکردند .تصمیم گرفتم وارد پروسه حقوقی بشم و همزمان وارد تحصیل در رشته حقوق شدم و به مدد الهی تونستم بعد از ۵ سال حکم اجرا برگردان بگیرم و مغازه رو تخلیه و فک قفل کنم و برگردونم و همزمان مدرک حقوق رو اخذ نمایم.

نتیجه بسیار مهمی رو میخوام بهش برسم دوست گرامی : من نتیجه گرفتم اگر همان زمان که مدرک اولم رو گرفته بودم بجای منتظر نشستن با توکل بر خدا به خودم و توانایی هایم تکیه میکردم الان بسیارزودتر به موفقیت می رسیدم . 

و چه باعث شد من وارد مقوله کسب و کار اینترنتی بشم . صادقانه میخوام بگم دوست خوبم و میدونم که همه شما عزیزان هم قبول دارید و یا بهش خواهید رسید : انسان زمانی که دیگه امیدش رو از همه جا قطع شده ببینه و هیچ دستاویزی برای رهایی نتونه پیدا کنه لاجرم بدنبال راهی برای نجات خواهد گشت و دقیقا اینجاست که بهترین اتفاق ها رخ خواهد داد چون این وعده الهی است و من به عینه این مورد رو تجربه کردم ولی چه بهتر که دوست خوبم منتظر اون لحظه نمونی و قبل از اینکه دچار مشکلات عدیده ای بشی به فکر آینده و رویاهایت باشی ..وقتی میگم رویا هایت باور کن شوخی نمیکنم که اگر رویایی نداشته باشی هیچ وقت نخواهی توانست موفق شوی .

آری من به خاک رسیدم و دیگه امیدم رو از همه کسانی که روزی آرزوشون رسیدن به موفقیت های من بود و بیشترین کمک ها رو بهشون کرده بودم و اینک در بدترین روزهای زندگیم تنهایم گذاشته بودند ، قطع شد تازه لحظه بپا خواستنم بود. أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ و با یاد خدا استارت زدم

با دستان خالی که حکایتش طولانی است و گرچه سختی زیاد کشیدم ولی باور کن دوست خوبم من در تمام مدت کلا دو ساعت میخوابیدم و شبانه روز بدنبال موفقیت بودم و این در چه حالی بود؟

خدا میدونه هیچ راهنمائی نداشتم و هیچ کس حاضر نشد یک راهنمائی جزئی بکنه و درسته که این مسئله باعث شد زمان زیادی رو از دست بدم و بارها دچار مشکل شدم ولی ناامیدی در قاموس من بی معنا بود.تصمیم گرفتم اگر به موفقیت رسیدم در این راه کمک حال کسانی باشم که نیاز به راهنمائی داشته باشند و خدا رو شاکرم که تا جائیکه تونستم به این وعده عمل کردم.

و اما ….

هیجان انگیزترین قسمت داستان زمانی اتفاق افتاد که با سیستمی بی نظیر آشنا شدم . درسته در حین اینکه داشتم با برنامه قبلی به کارم ادامه میدادم و به درآمد های بالاتر می اندیشیدم دنبال روشهای جدید نیز بودم و بهترین اتفاق در این زمان رخ داد.

یه سرچ در گوگل کردم تا بتونم اطلاعات بیشتری راجع به کسب و کار های اینترنتی و درآمدزایی اینترنتی به دست بیارم. اگر راستش رو بخوای، زمانی که برای اولین بار با سیستم کسب و کارهای اینترنتی و تولید محتوای آموزشی آشنا شدم، اصلا باورش نداشتم و اصلا فکر نمی کردم که بشه بهش گفت کسب و کار، چه برسه که بشه از اون درآمدزایی هم داشت!

[irp]

طولانی نکنم و به این بسنده میکنم اینجا که در عرض دو ماه تونستم از این روش نزدیک به ۵ میلیون تومان درامد داشته باشم و این درحالی بود که در مرحله تست این کار رو انجام دادم بدون روشهایی که بعدا ازشون استفاده کردم و نتیجه واقعا حداقل برای من خارق العاده بود

راحت ترین و سریع ترین روش برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق و سودآور:

۱.تبدیل دانش اطلاعات و تجربیات و آموخته های خود به یک دوره ی آنلاین یا محصول دانلودی به کمک فرمولی که بی رقیب هستش و ازش استفاده میکنی

۲ . انتشار آنلاین محصولات و خدمات خود که این موضوع سودآوری خالص و ۱۰۰درصد داره.

۳ . پیروی گام به گام از مدل فروش کسب و کار اینترنتی که آموزش داده خواهد شد و درآمدزایی و سودآوری کسب و کار اینترنتی شما روتضمین میکنه.

کافی است نگاهی به دور و برت بندازی. کسب و کار اینترنتی و تولید محتوای آموزشی یکی از موضوعات و بحث های داغ جامعه شده که توجه اکثر افراد رو به خودش جلب کرده.

مراقب باش دوست من که تا دیر نشده این فرصت عالی رو از دست ندی چون راه اندازی کسب و کار اینترنتی و تولید محتوای آموزشی دیجیتالی دقیقا همون برگ برنده ایه که برای ساختن زندگی رویایی و ایده آلت بهش نیاز داری.

۱.چون صرفا مشغول به کاری خواهی شد که بهش علاقه مند هستی و دوستش داری. هر روز از زندگیت، کاری رو انجام میدی که عاشقش هستی و از انجامش واقعا لذت می بری.

۲ . با کسب و کار اینترنتی سودآوری که ایجاد می کنی، می تونی به استقلال مالی برسی. 

۳ . هیچ سقف و محدودیتی برای میزان درآمدی که می تونی داشته باشی و میزان رشد و گسترشی که کسب و کارت می تونه داشته باشه وجود نداره.

و خبر عالی هم اینکه خوشبختانه اصلا نیازی نیست که تو هم مثل من این همه آزمون و خطا داشته باشی تا به موفقیت برسی، بلکه می تونی به راحتی روشهایی رو که ارائه خواهد شد رو دقیقا مو به مو اجرایی کنی و به نتایج  باورنکردنی ای برسی.

12
یک پاسخ بنویسید

avatar
5 نظرات
7 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
6 نویسندگان دیدگاه
adminافسونREZAحمید (sevil)g.d آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
افسون
مهمان
افسون

سلام من دو هفته س با نیوباکس از طریق یکی از کانال های تلگرامی ezpolnet@ آشنا شدم و شروع به کلیک کردم . و hز طریق اون کانال ده سایت کلیکی رو خریداری کردم. با سرچ تو گوگل متوجه سایت شما شدم و واقعا سایت فوق العاده ای دارید. ممنون از زحماتی که می کشید. تو این پست شما راجع به درامد جدید کسب و کار غیر از PTC اشاره کردید. میشه بیشتر توضیح بدید یا اگه فایلی برا مطالعه به ایمیلم رسال بفرمایید تا بیشتر اشنا بشم. و اینکه من کدوم سایت ها رو شروع کنم فعلا clickblue ,… ادامه مطلب »

REZA
کاربر
REZA

سلام ، احترام و خسته نباشید مطالب جدید رو خوندم ، متشکرم و مشتاقانه منتظر ادامه هستم. حقیقت داستان برای من پیچیده شده چون من بعد از حدود ۱ ماه مطالعه مطالب شما تازه عضو چند سایت کلیکی زیر مجموعه شما شدم و الان دارم برای حساب پرفک اقدام میکنم ولی هنوز پولی سرمایه گذاری نکردم و در حد کلیک هست. با این تفاسیر ؟آیا ۱- از اینجای راه فعالیت کلیکی رو ادامه بدم یا خیر؟ ۲- اگر جواب بله هست با توجه به تمایلم به روش جدید شما و زمان محدود بنده، استدعا دارم بهترین سایتها رو معرفی بفرمایید… ادامه مطلب »

حمید (sevil)
مهمان
حمید (sevil)

باسلام و عرض وقت بخیر… کماکان مطالب رو میخونیم و منتظر گام ها و قدمهای بعدی هستیم و من تا آخرش هستم. راستی یه بحث هست که فعالیت در سایتای کلیکی و استخراج بیت کوئینو هم ادامه بدیم بهتره؟
بنظرم منظور دوستمون بابت کمک مالی به شما منظورش هدیه ناقابلی هست که براتون مدنظر داشته باشیم
باتشکر

g.d
مهمان
g.d

سلام بر شما
دادا سوال من در مورد پست قبلی و این پست هستش و اینگه من فکر کردم درآمد زایی از طریق فعالیت در ایمیل و اینجور کار هاست ولی با خواندن این مطلب به این نتیجه رسیدم که روش فعالیت مربوط به ساخت فایل های آموزشی هستش میشه رابطه بین این دوتا رو یک توضیحی بدید ممنون میشم.

hasan
مهمان
hasan

سلام بازم من اولین نظر
اونم اینه که منون حسن افا از این همه زحمت و وقتی که برا ما صرف میکنید
واقعا جبرانش سخته من اموزش استراتژی شما رو خریدم و مطمئنم هر کی که با این شیوه جدید شما اگه بجایی برسه اولین چیزی که به یادش میفته کمک مالی به شما اقا اشکان هر چند جزئی و کم هست تا شاید جبران بشه زحمت هایی که کشیدید تو این راه
منتظر فینال هستیم