چگونه رویاهای خود را محقق کنیم؟

برای محقق کردن رویاهای خود چه کنیم؟

 

چگونه رویاهای خود را محقق کنیم؟

 

بنام خداوند ثروت آفرین

دوست خوب من سلام

اگر دوست داری که در تمامی کارهایی که انجام میدهی فرد موفقی باشی و چیزی جز کامیابی و موفقیت رو تجربه نکنی، اولین گام برای رسیدن به چنین جایگاهی این هستش که رویایی در سر داشته باشی و برای محقق کردن رویاهای خود اراده کنی

البته منظور من رویاهایی که در خواب میبینی نیست، اما منظور من رویاهایی هستش که برای فرداهای زندگیت داری… 

تا حالا شده بنشینی و مرد و مردونه با خودت فکر کنی که واقعا چقدر از صمیم قلب میخوای که زندگیت تغییر کنه و به زندگی ایده آلت نزدیک و نزدیک تر بشه و رویاهایت محقق شود.

اگر تا حالا چنین کاری نکردی، لازمه که قبل از اینکه ادامه ی مقاله رو بخونی، همین حالا دست به کار بشی و در اولین فرصت این تمرین طلایی رو انجام بدی. اما اگر چنین کاری رو انجام دادی، اما نمی دونی که چگونه این زندگی رویایی رو خلق کنی و به چنین اهدافی دست پیدا کنی، با دقت ادامه ی مقاله رو مطالعه کن دوست خوبم.

حقیقت و قانون حاکم بر جهان : اگر بتوانی چیزی رو در ذهنت تجسم کنی و رویای چیزی رو در ذهنت داشته باشی، می توانی یقین داشته باشی تحقق رویاهایت در دسترس خواهد بود… می تونی انجامش بدی…

بله، ممکنه به تلاش فیزیکی هم نیاز داشته باشه و لازم باشه گام هایی رو برداری، مراحلی رو طی کنی و اقداماتی رو انجام بدی تا بهش برسی، اما شک نکن که دستیابی تو به اون هدف واقعا ممکن و شدنی هستش !

اولین و بزرگترین مانعی که همیشه سدی هستش جلوی رویاهای ما، معمولا خودمون هستیم…

یادت باشه دوست من، اگر میخواهی به اهدافی که داری برسی و خواسته ها، رویاها و آرزوهایت رو یک به یک خلق کنی، باید این موانع رو از سر راه برداری.

گام های لازم را برای رسیدن به آرزوهایت بردار…

دوست من، باور کن که اصلا لازم نیست که کارهای سخت و عجیب و غریبی برای دستیابی به اهدافت برداری. کار رو برای خودت سخت نکن… 

[irp]

اگر دوست داری که به جذب کننده پول و ثروت تبدیل بشی و همه قرض ها و بدهی هات رو پرداخت کنی، اگر دوست داری یک زندگی شاد و مرفه و با کیفیت رو تجربه کنی، اگر دوست داری به هر اونچه که میخواهی برسی و اهدافت رو خلق کنی، به برداشتن گام های کوچک اما مستمر و ادامه دار خیلی توجه کن دوست من.

به این گام های کوچک خیلی توجه کن… این گام ها رو بردار… اقدامات لازم رو انجام بده… هرچه که میخواهد باشه، باشه…

بر ترس هایت غلبه کن…

و درنهایت بخاطر بسپار دوست من، موفقیت یک شبه به دست نمیاد، به زمان نیاز داره… اما بهت تضمیمن میدم که اگر وارد جاده  موفقیت بشی و مسیرش رو ادامه بدی، حتما به مقصد خواهی رسید… این قانون کاینات هستش . به خودت و توانایی هات ایمان داشته باش، گام های لازم برای خلق اهدافت رو بردار و شجاعانه بر ترس هایی که داری غلبه کن.

با آرزوی موفقیت ، پیروزی و ثروت برای شما دوست گرامی

2
یک پاسخ بنویسید

avatar
1 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
ashkanaliyashay آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
aliyashay
کاربر
aliyashay

سلام صبحتون بخیرمیخاستم بدنم پس بقیهی پستهاروکی میذارین ونودروزازکی شروع میشه.خیلی مممنون اززحماتتون