گام سوم : تحویل محتوای آموزشی

گام سوم  از کسب و کار اینترنتی : تحویل محتوای آموزشی 

 

تحویل محتوای آموزشی

بنام خداوند ثروت آفرین

سلام و درود بر تو دوست گرامی ام 

بنابر آنچه گذشت در ” گام دوم ” به فرآیند تولید محصولات آموزشی پرداختیم و در ” گام سوم ” به پله دیگر سیستم یعنی تحویل محتوای آموزشی خواهیم پرداخت.

  • تحویل محتوای آموزشی به کاربران 

به محض اینکه محصولات آموزشی دیجیتالی شما آماده شد حالا باید بیای و محصول عالی و باکیفیت خودت رو به دست کاربران و مخاطبان و بازار هدف خودت برسونی، افرادی که تشنه این دانش و اطلاعات هستن! تحویل محتوای آموزشی برخلاف آنچه شاید عده ای تصور میکنند سخت باشه ، هیجان انگیزترین قسمت کار هستش و البته ساده ترین بخش از فرآیند موفقیت در کسب و کار اینترنتی آموزش محور.

دقیقا همین جاست که یک مقدار علاقه مندان به حوزه ی کسب و کارهای اینترنتی رو نگران می کنه. چون این مرحله، مرحله ای هستش که پای تکنولوژی به کسب و کار اینترنتیت باز میشه.

[irp]

تقریبا اصلی ترین بخش کار مربوط به این قسمت میشه و باید بتونی به بهترین شکل ممکن ” صفحه فرود یا لندینگ پیج ” خودت رو بسازی و آماده کنی تا بتونی بصورتی مادام العمر ازش بهره ببری و روزبروز شاهد گسترش کسب و کار خودت باشی .

میتونی این قسمت کار رو به افراد متخصص بسپری و با صرف هزینه ای متناسب برات آماده کنند و البته هزینه زیادی رو اخذ میکنند 

  • اما خبر خوبی برات دارم دوست خوبم ، لزومی نداره که نگران این قسمت مهم باشی ، با آموزش جامعی که ارائه خواهم کرد و با هزینه بسیار ناچیزی این بخش کار و دیگر موارد اون رو به راحتی خواهی ساخت بدون نیاز به دیگران و جالب اینکه در این مورد متخصص خواهی شد و به هر شیوه ای که دوست داشته باشی خواهی توانست به مرحله اجرا بذاری و بهترین فروشت رو داشته باشی

دوست گرامی ام سه گام اول رو توضیح دادم خدمتت و چند گام کوتاه دیگر مانده که البته فوق العاده مهم هستند و” گام چهارم ” یکی از مهمترین پله های مربوط به این سیستم هستش که در ادامه به اون خواهم پرداخت و انتظار دارم با اشتیاقی بالا مطالب رو دنبال کنی اگر واقعا در صدد رسیدن به اهداف بزرگ خودت هستی.

شاد و پیروز و ثروتمند باشی.

 

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن