آشنایی با نحوه کارکرد و عملکرد سایتهای کلیکی

این روزها که بازار کسب و کار اینترنتی حسابی داغه با یه سرچ کوچیک تو گوگل می تونید هزاران سایت ایرانی و خارجی در این مورد پیدا کنید که تو همشون یه سری مطالب درهم و بدون رعایت هیچ نظمی نوشته شده که آدم رو بدتر سر در گم می کنه. درا ین مطلب با نحوه کارکرد سایتهای کلیکی آشنا خواهیم شد.

آشنایی با نحوه کارکرد و عملکرد سایتهای کلیکی

آشنایی با نحوه کارکرد سایتهای کلیکی 

اگر با سایت های کسب درآمد اینترنتی یا به اصطلاح PTC آشنایی ندارید ابتدا بایدپاسخی به سوالات ذیل داده شود.

کسب و کار اینترنتی چیه؟چطوری میشه باهاش کار کرد؟ آیا واقعا میشه ازش پول درآورد یا یک ایده تبلیغاتی برای صاحب این سایت هاست؟چقدر طول میکشه که بشه ازش پول خوب کسب کرد؟و خیلی سوالای دیگه که با خوندن مطالب این سایت متوجه میشید.

سایتهای کلیکی به سایت هایی گفته میشه که درواقع سایتهای تبلیغاتی هستند .این سایتها از شرکتها، سایت های دیگر، فروشگاه های اینترنتی و غیره که بدنبال معرفی خود  و جذب ترافیک اینترنتی و بازدید کننده هستند تبلیغات جذب می کنند و در قالب آگهی در سایت خودشون قرار میدهند .

این آگهی ها انواع متفاوتی از نظر قیمتی دارند و سفارش دهنده های تبلیغاتی بسته به هزینه ای که می کنند نوع خاصی از جمله آگهی های معمولی ، آگهی های کوچک ، آگهی های استاندارد را سفارش می دهند .بعد از ثبت این آگهی ها هستش که سایتهای تبلیغاتی یا کلیکی آنها را در سایت خودشون قرار میدهند تا کاربرانی که با سایتهای کلیکی کار می کنند با کلیک روی این آگهی ها درصد مشخصی از درآمد هر آگهی را کسب کنند.

روش کار سایتهای کلیکی

این مکانیسم کلی کار سایتهای کلیکی است که در مقابل دریافت هزینه آگهی جذب می کنند ، مقداری از اون هزینه را بابت کلیک کاربران به آنها پرداخت می کنند.به این ترتیب هم آگهی دهنده به هدف خود رسیده است که سایت خود را تبلیغ نموده است . و ترافیک جذب کرده است ، سایت کلیکی هم مقادیری از درآمد رو کسب کرده و مقداری دیگر را به کلیک کننده پرداخت نموده است.

این پولی که من و شما از کلیک کردن درمیاریم خیلی زیاد نیست ، مثلا شاید ۱۰۰۰ تا اگهی که کلیک کنیم ۱ الی ۳ دلار بهمون میدن و توی هر ماه هم حداکثر ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ تا اگهی فقط میتونیم کلیک کنیم .پول خیلی کمیه نه ؟ آره خیلی کمه … توی یکسال میشه ۳۰ دلار ، که حتی پول شارژ اینترنتمونم نیست.پس به چه صورت امکان دارند ماهیانه 1 تا چند میلیون از این سایتهای کلیکی درامد کسب کرد؟

 این اتفاق کاملا شدنی است اما راه کسب درآمد عالی از سایتهای کلیکی مطمئن ،صرفا کلیک کردن ساده و روتین روزانه نیست. باید اصول و ریزه کاریهای ظریف مربوطه رو رعایت کرد تا به درآمد ثابت و خوب دست یافت.و این میسر نخواهد بود مگر با پشتکار و هوشمندی و استفاده از ” استراتژی بی نظیر سایتهای کلیکی “.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن