آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

در این مطلب از مجله کسب درآمد نئوترید با تقدیم آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی در خدمتم .همانطور که حتما مشاهده کرده اید، بعد از ورود به سایتهای کلیکی خارجی ، گزینه ای تحت عنوان Advertise در منوی بالای سایت یا سمت چپ این سایتها وجود دارد که با کلیک روی این گزینه وارد فرآیند خرید تبلیغ مورد علاقه خود خواهید شد .

روال کار در همه سایتهای کلیکی خارجی  مشابه می باشد و برای نمونه ، انجام این عمل را در یکی از این سایتها به شرح ذیل توضیح می دهم.

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

تصویر بالا ، نمای کامل از قسمت Advertise یا خرید تبلیغات سایتهای کلیکی را نشان می دهد. همانطور که مشاهده می فرمائید آیتم های مختلفی وجود دارد.

1 ) کردیت مورد نیاز برای آگهی های از نوع پرداخت به ازاء کلیک که در سایتها همیشه روی اونها کلیک می کنید رو از این قسمت می تونید بخرید.یعنی مثلا 1000 کردیت که مبلغش جلوی اون نوشته شده رو خریداری می کنید و در مرحله بعد آگهی خودتون رو ثبت می کنید که توضیح خواهم داد.

2 ) آیتم شماره 2 هم مربوط به آگهی از نوع login ad می شود که یکی از مهمترین موارد برای خرید تبلیغات سایتهای کلیکی به شمار می رود. یعنی شما آگهی خودتون رو وقتی ثبت کردید در زمان لوگین کردن کاربران نمایش داده خواهد و حالا یک روزه یا چند روزه خریداری می کنید که قیمتش درج شده است.

آگهی های پرداخت به ازاء عضویت

3 ) نوع سوم آگهی که با شماره 3 علامت گذاری کرده ام ، مربوط می شود به آگهی عضویتی . یعنی شما آگهی به تعداد لازم رو ثبت می کنید و اعلام می دارید که هر کسی عضو فلان سایت شود این مبلغ به وی پرداخت خواهد شد. فرآیند اون رو سایت دنبال میکند و وقتی یک نفر در سایتی که شما ثبت کرده اید و مراحلی که شما تعیین کرده اید رو انجام داد ، مثلا بعد از 2 روز یا بر فرض بعد از اینکه 500 کلیک را انجام داد  ، مبلغ مذکور را دریافت خواهد کرد.

4 ) آیتم شماره 4 مربوط می شود به آگهی های کلیکی از نوع fix که گرون تر هستند.

5 ) FEATURED TEXT ADS : آگهی های متنی که در پائین سایت های کلیکی اگر دقت کرده باشید درج می شوند .

6 ) آیتم ششم هم مربوط به آگهی هایی از نوع بنر می شود که من همین آگهی رو صرفا جهت توضیح کامل قسمت خرید تبلیغ ، خریداری کردم تا کامل بتونم پروسه مربوطه رو توضیح دهم.

7 ) FEATURED LINK ADS : اینم مشابه آیتم شماره 5 هستش که به شکلی دیگر در همون قسمت پائین سایت درج می شود.

آگهی های در قالب آفر

8 ) و اما آیتم شماره هشتم که مورد علاقه خیلی ها می باشد. این آیتم در زمان های خاصی فعال می باشد و زمانی است که سایت میاد و آفرهایی رو اعلام میکند و پک هایی رو برای فروش می گذارد که در تصویر اگر دقت کنید پک حال حاضرش رو با قیمت 400 دلار ارائه کرده که شامل موارد مشخص شده در آیتم 9 می باشد.

خب در این مرحله و در ادامه کار من آگهی بنری یعنی شماره 6 رو خریداری میکنم . برای این منظور من 25000 کردیت را با مبلغ 2.50$ را انتخاب و روی گزینه buy now کلیک میکنم که با صفحه زیر روبرو می شوم . برای خرید تبلیغات سایتهای کلیکی باید در purchase balance موجودی مورد نیاز رو داشته باشم و اگر نباشه انجام نخواهد شد و باید قبلا از طریق گزینه add fund مبلغ مورد نیاز رو وارد سایت کنید.

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجیتایید آگهی خریداری شده

خب همانطور که مشاهده می کنید من قبلا مبلغ لازم رو از بالانس خودم به purchase balance انتقال داده ام و مشکلی از بابت خرید ندارم . برای تایید خرید باید روی buy now کلیک نمایم که بعد از انجام اون به صفحه زیر منتقل می شوم و اعلام می کند که خرید شما انجام شد و مشخصات سفارش منو نشان می دهد. 

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

خب تا اینجای کار توانستیم آگهی انتخابی خودمون رو خرید نماییم و اینک باید برای انجام مرحله نهایی یعنی درج آگهی و مشخصات لازمه اقدام نمائیم تا آگهی مذکور به نمایش عمومی گذاشته شود.

برای این منظور مطابق شکل زیر به سمت چپ سایت مراجعه کرده و روی گزینه Advertise panel کلیک میکنیم تا به بخش آگهی های خریداری شده خودمون وارد شویم.

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

بعد از کلیک روی بخش گفته شده وارد صفحه ذیل می شویم .که باید مطابق شکل ذیل از قسمت Manage ، اگهی ای که در مرحله قبل خریداری کردیم را انتخاب می کنیم که من چون آگهی بنری رو خریداری کرده بودم بنر رو انتخاب میکنم .

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

انتخاب نوع آگهی

بعد از انتخاب نوع آگهی ای که خریداری کرده ایم به صفحه ذیل منتقل می شود که باید با کلیک روی قسمت مشخص شده ، وارد ویرایش مشخصات آگهی شویم.

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

در مرحله بعدی وارد صفحه ذیل می شویم و باید مشخصات خواسته شده را بدقت وارد کنیم . در این مرحله باید کاملا هوشیار باشید تا لینک و آدرس صحیحی وارد نمائید والا کل هزینه شما هدر خواهد رفت.

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

 

در فیلد اول یعنی شماره 1 ، عنوانی رو برای آگهی خوتون ذکر می کنید.

در فیلد دوم باید آدرس آگهی رو بدهید.مثلا اگر آدرس سایت کلیکی دیگری رو می خواهید وارد کنید در این فیلد باید لینک رفرال گیری خودتون رو درج نمائید.

و اما فیلد سوم مربوط به آدرس بنر می شود که در سایتهای گوناگون در بخش بنرهای انها می توانید این آدرس رو استخراج نمائید. مثلا در دیاموند آدرس بنر به این شکل می باشد : www.dimondclix.com/images/dimondfinal.gif

خب بعد از اتمام کار و وارد کردن مشخصات ، روی send ارسال کنید تا سایت آگهی شما را بررسی نماید و اگر مشکلی نداشت تائید خواهد شد و اگر پیغام درج موفقیت آمیز را داد روی continue کلیک نمائید تا مطابق شکل ذیل به مرحله نهایی کار وارد شوید .

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

اختصاص کردیت به آگهی خریداری شده 

خب همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمائید با اینکه شما آگهی خریداری کرده اید و مشخصات اون رو هم درج نموده اید و تائید هم شده است ولی هنوز هیچ کردیتی به این آگهی اختصاص نداده اید و باید با کلیک روی allocate به هر میزانی که دوست دارید کردیت به آگهی اختصاص دهید.

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

 

خب وارد صفحه فوق که شدیم باید مقداری که دوست دارید رو اختصاص دهید که من 10000 کردیت از 25000 کردیتی که خریداری کرده ام رو فعلا اختصاص داده ام و سپس باید روی allocate کلیک کنم تا کار تمام شود.

آموزش خرید تبلیغات سایتهای کلیکی خارجی

 

خب حالا هر موقع وارد بخش Advertise panel و آگهی خودتون بشید مطابق شکل بالا ، میزان نمایش بنر و کلیک روی اون و همچنین مانده کردیت رو خواهید دید. این بود همه اونچه که برای خرید تبلیغات سایتهای کلیکی و کار با بخش Advertise در سایتهای کلیکی خارجی ، باید انجام دهید. 

امیدوارم مثمر ثمر بوده باشد.

موفق باشید.

100%
Awesome
  • شاخص

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن