درآمد مضاعف در سایتهای کلیکی با استراتژی ترکیبی

استراتژی ترکیبی یکی از بهترین روشهای موفقیت و دست یابی به درآمد مضاعف در سایتهای کلیکی است .

درآمد مضاعف در سایتهای کلیکی با استراتژی ترکیبی

 

امروز برآن شدم تا تحلیلی جامع از چند و چون اجرایی استراتژی ترکیبی برای داشتن یک درآمد مضاعف در سایتهای کلیکی ، ارائه دهم .دوستان زیادی همواره از طریق کانالهای ارتباطی این سوال را از من می پرسیدند که استراتژی ترکیبی چیست ؟ و چگونه می توان با استفاده از این راهکار به یک موفقیت مستمر دست پیدا کرد.

منظور از استراتژی ترکیبی چیست ؟

برای روشن تر شدن مطلب اجازه دهید کمی به عقب بر گردم. 4 سال پیش که من این نوع کسب و کار رو برای رسیدن به درامد آغاز کردم در ابتدای مسیر چون اموزشی جامع که بتونه یک راهبرد روشن را برایم ترسیم کنه وجود نداشت ، لاجرم دچار مشکلات زیادی شدم و حدود 4 ماه فعالیت و تلاش من به جایی نرسید .

روزانه کلیک های خودم را می زدم و آگهی ها رو می دیدم و در بیش از 15 سایت فعالیت می کرد ولی اون موفقیتی را که مدنظرم بود بهش نمی رسیدم. به نوعی میتونم بگم سردرگم بودم و کار روزانه ام این شده بود که دائم به این سایتها سر می زدم و موجودی بالانس رو چک می کردم .وضعیتم ناامید کننده بود .

چه باید می کردم ؟ سایتها و وبلاگ های متعددی که اون روزها فعالیت می کردند رو بررسی می کردم و اونچه که دستگیرم می شد این بود که باید آپگرید خریداری کنم و رفرال اجاره کنم و گام به گام پیش برم .دریغ از یک راهکار و توضیح جامع در مورد اینکه چگونه می توانم این رفرال های اجاره ای رو مدیریت کنم ؟ چه زمانی باید بازیافت کنم ؟ میزان کلیک این رفرال ها چقدر باید باشد تا سود مناسبی رو بتونم بدست بیارم ؟

مشکلات قبل از استفاده از استراتژی ترکیبی

هیچ کجا نتوانستم پاسخی جامع بدست بیاورم. شروع به بررسی در بیش از 35 سایت کلیکی کردم. محاسبات زیادی انجام دادم و انجمن های خارجی زیادی را رصد کردم و در نهایت برای اولین بار در ایران فرمولی جادویی رو یافتم و نامش را فرمول پایا گذاشتم که منجر به تدوین ” استراتژی بی نظیر سایت های کلیکی ” شد و به نوبه خود بسیاری از مجهولات من را پاسخگو بود و براحتی میتونستم میزان کلیک رفرال ها ، زمان مناسب بازیافت ، آتوپی و غیره را محاسبه کنم .

اما موضوع مهمتری همچنان ذهن منو مشغول خودش کرده بود. اگر در چندین سایت کلیکی کار کرده باشید، حتما متوجه شده اید که بهترین و ایده آل ترین گزینه ممکن در هر سایت این هستش که یکی از آپگریدهای اون سایت رو خریداری بشه و همچنین تعدادی رفرال اجاره شود و به این ترتیب درامد مناسبی از هر سایت بدست می آید که مجموع اون رقم قابل ملاحظه ای خواهد بود.

خب من این موضوع رو با بررسی های مختلف بهش رسیده بودم و حتی استراتژی کار رو هم تدوین کرده بودم و تمام رموز موفقیت رو تونسته بودم کشف کنم ولی مشکل بزرگ من این بود که سرمایه ای نداشتم که بخوام در هر یک از این سایتها هم عضویت مناسبی رو خریداری کنم و هم رفرال اجاره کنم و سپس تمدیدشون کنم .

پیدورتس و دست یابی به استراتژی ترکیبی

و سرانجام با شاهکار سایتهای کلیکی آشنا شدم که در اون دوران در بهترین روزهای خودش قرار داشت و کاربران بسیار زیادی در این سایت فعالیت می کردند. بعد از بررسی کامل پیدورتس بود که متوجه شدم حلقه گمشده موفقیت من می تونه همین سایت باشه . بشدت در حال تجزیه و تحلیل فرآیند کاری پیدورتس بودم و هر روز بیشتر از روز قبل به اصول موفقیت در اون پی میبردم.

پیدورتس در واقع نه مثل سایتهای کلیکی دیگر بود و نه همانند دیگر سایتهای سرمایه گذاری بلکه نوعی سایت تبلیغاتی – سرمایه گذاری به شمار می رفت که اگهی هم داخلش داشت . بعد از چند روز فعالیت در انجمن پیدورتس با فردی بنام ولادیمیر آشنا شدم که اهل اوکراین بود و فرد بسیار فعال و موفقی به شمار می رفت و روزانه سهام زیادی رو در انجمن سایت خرید و فروش می کرد .وقتی بررسی کردم متوجه شدم ولادیمیر در گروه 10 امتیاز بندی پیدورتس قرار داره و این یعنی داشتن 4 میلیون BAP 

وحشتناک بود این میزان درآمد. من دنبال همین درآمدها بودم و با پیگیری که کردم تونستم با ولادیمیر تماس پیدا کنم و راز موفقیتش رو ازش بپرسم. واقعا موارد زیادی رو از این شخص محترم آموختم که یکی از مهمترین اونها همین استراتژی ترکیبی بود.

پیاده سازی استراتژی ترکیبی

طی صحبتهای زیادی که با این فرد داشتم متوجه شدم وی در 20 سایت کلیکی و بیت و کوین و سرمایه گذاری فعالیت میکنه و جالب اینکه در همه این سایتها سرمایه گذاری های زیادی کرده بود.

با اونچه که از روش ولادیمیر آموخته بودم استارت زدم و بصورت حرفه ای متمرکز شدم روی فعالیت در پیدورتس و با هزار بدبختی تونستم 400 دلار در این سایت سرمایه گذاری کنم .به مرور زمان خودم رو به گروه های بالاتری کشوندم و روز بروز درامد بیشتری از این سایت کسب می کردم . نقطه عطف کار زمانی بود که مطابق استراتژی ترکیبی ، با اولین درآمد خوبی که از پیدورتس کسب کرده بودم ، آپگرید مامی به قیمت 110 دلار رو در فمیلی کلیکس خریداری کردم و 150 رفرال رو نیز اجاره کردم .

این روند رو در 8 سایت کلیکی دیگر نیز ادامه دادم و پیدورتس برای من تبدیل شده بود به منبعی برای تامین هزینه های مربوط به فعالیت در سایتهای کلیکی و متقابلا بخشی از درآمد ناشی از سایتهای کلیکی رو به پیدورتس منتقل می کردم و پک های بیشتری می خریدم و سپس این کار رو دوباره بالعکس تکرار می کردم ،  میتونم بگم دوره ای فوق طلایی محسوب میشد که مجموعا حدود 4800 دلار تونستم در 8 ماه از همین روش بدست بیارم.

یک سایت مرجع پیدا کنید

آری دوستان خوبم ، استراتژی ترکیبی با رعایت دیگر اصول کار ، برای من عالی بود و حیف و صد حیف که پیدورتس دچار مشکل شد و یکی از کارمندانش سرمایه زیادی رو از سایت خارج کرد و همزمان پی پال هم بخش اعظمی از سرمایه این سایت قدرتمند رو بلوکه کرد و باعث شد دیگه نتونه مثل سابق ادامه بده .

مدتها بعد با چند سایت دیگر هم کار کردم که بتونم جایگزین مناسبی برای پیدورتس پیدا کنم که بد نبودند ولی پیدورتس نشدند . در هر حال اونچه می توان از این مطلب بدست آورد اینکه : همیشه یک مرجع یا دو سیستم پایه را تعیین کنید و با تکیه بر تمرکز کامل روی این پایه ها ، گردش سرمایه را بکار بگیرید و از نتایج درخشان آن بهره کافی ببرید.

 

100%
Awesome
  • شاخص

28
یک پاسخ بنویسید

avatar
14 نظرات
14 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
14 نویسندگان دیدگاه
نئوتریدMorteza5323Hoseinmohebbialirezastaffsaeid-sa آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Morteza5323
مهمان
Morteza5323

سلام آیا سایت PTCshare ارزش وقت گذاشت را داره یا اسکم شده

Hoseinmohebbi
کاربر
Hoseinmohebbi

سلام خسته نباشید
استراتژی ترکیبی با استراتژی سایت های کلیکی فرق میکنه؟؟؟
اگه فرق میکنه فرقشون چی هست؟؟
قیمتش جند هست؟؟
مرسی ممنون

alirezastaff
کاربر
alirezastaff

سلام. من مدتی هست در فمیلی کلیکس ثبت نام کردم. سوالی که دارم اینه که اگر پلن بی بی پلاس که سی روزه هست مدتش تمام بشه و تمدیدش نکنم دقیقا چه اتفاقی میفته؟ مثلا اگه دویست تا زیر مجموعه داشته باشم زیرمجموعه هایی که به سبب پلن بی بی پلاس اضافی کردم تکلیفش چی میشه؟

saeid-sa
کاربر
saeid-sa

با سلام واحترام
در حال حاضر شما چه سایتی را برای سرمایه گذاری واستفاده ازآن برای استراتژی ترکیبی معرفی میکنید؟با توجه به اینکه سایت گلد از پی مدت طولانی در حال تعمیر می باشد.
با تشکر

امین
مهمان
امین

آقا اشکان پرفکت مانی فیلتر شده؟
دو سه روزه هر کار می کنم باز نمی شه، از کافی نتم امتحان کردم. حالا چی کار کنم؟
می خوام خرید کنم نمی تونم. فیلتر شکن بزنم سایتای کلیکی باز نمی شن، نزنم پرفکت مانی.
تو رو خدا راهنمایی کنید. الان 3 روزه می خوام خرید کنم نمی تونم.
ممنون می شم به ایمیلم پاسخ بدید.
مرسی از شما و سایت خوبتون.

هادی
مهمان
هادی

سلام ببخشید تو سایت گلدادزپی فقط کافیه سهام بخریم.؟درباره رفرال ها هم توضیح بدین..من اگه یه پکیج 5دلاربخریم..مثلا 110% ینی آخر ماه میشه 5.5؟ یا روزی 10% میاد روش؟

امیررضا
مهمان
امیررضا

من در دو سایت کلیکی فعالیت میکنم جدیدا متوجه شدم روزانه مقدار کمی از پول اصلی رو کم میکنن دلیلش چیه ؟
همه سایت ها به این شکلن ؟

azar
مهمان
azar

باسلام.من حدود چندین ماهه توی پیدورست هستم،درابتداهم 100وخورده دلارسرمایه گزاری کردم،درسایتهای دگ هم فعالیتی ندارم بخاطرکمبودوقتم،الانم تابالانسم به1دلارمیرسه اگهی میخرم،بااین روش آیا میتونم به درامدخوبی برسم یانه؟

Bahram
مهمان
Bahram

سلام خدمت آقا اشکان عزیز خسته نباشی برادر
من سوالی داشتم در مورد سایت goldadspay اینکه باید از کجای سایت برای شروع سرمایه گذاری شروع کنم و چقدر سرمایه اولیه لازمه برای ابتدای کار ؟
ممنون از راهنما یی شما

ALI
مهمان
ALI

سلام اقا اشکان خسته نباشید
در سایت کلیک استریا کدوم گزینه مینی جاب هستش؟

ملیسا
مهمان
ملیسا

سلام خسته نباشید
آقا اشکان ابتدا باید تشکر کنم بخاطر زحمات بدون منتی که می کشید خیلی لذت بردم از این مطلبی که گذاشتید و از دیشب با خوندن این متن انرژی خیلی خوبی گرفتم و 500 دلار سرمایه گذاری کردم در goldads و تصمیم گرفتم با دریافت سود ماهیانه در سایت های کلیکی سرمایه گذاری کنم و روش شما را انجام دهم
فقط یک سوال به نظرتون این سرمایه گذاری در goldads برای 10 سایت کلیکی کافیه؟

ممنونم خداخیرتون بده

رضا
مهمان
رضا

یه سوال دیگه هم داشتم.قبلا در پاسخ به سوالات فرمودید که درآمد حاصله از سایتها را بین سایتها می چرخانیم ولی اینجا فرمودید که درآمد حاصل از یک سایت(پیدورتس یا گلدادز پی)را به نویت وارد سایتها کلیکی می کنیم و آپگرید می خریم.آیا این دو مفهوم متفاوت است یا منظور هر دو یک چیز است؟باز هم خیلی ممنونم

رضا
مهمان
رضا

سلام آقا اشکان.
عزیز دل برادر، جایی خوندم فرموده بودید که سایت yougetprofit نقش مهمی در استراتژی ترکیبی شما دارد.میشه توضیح بفرمایید؟خیلی خیلی ممنونم

سعید
مهمان
سعید

باسلام وعرض ادب فراوان
آقااشکان بنده بالینک شما(چون اعتماد صددرصدی )به جنابعالی دارم وهمیشه به خاطر مطالب عالی(اعم ازاستراتژی و…) که درسایت می گذاریدوبه فکردرآمدزایی هرچه بیشتر ماهستید سپاسگذارم.سوالی داشتم ازمحضرتون درموردgoldadspay
1-باتوجه به اینکه عضویت های هر پلن 1ماهه می باشد وبعداز هر 30 روز ما باید عضویت را تمدید کنیم آیا درآمد وسود به گونه ایی خواهد بود که مامتضرر نشویم؟,ودایما بخواهیم عضویت بخریم…
2-پیشنهاد وتجربه جنابعالی برای استارت کارم وشروع با 200 دلار چگونه خواهد بود؟
باتشکرفراوان