معرفی و آموزش سایت کلیکی خارجی earnhomebux

سایت کلیکی earnhomebux از جمله سایت های نسبتا جدیدی است که از حدود 7 ماه پیش کارش رو آغاز کرده و در حال حاضر از محبوبیت خوبی بین کاربران دنیا برخوردار می باشد.

پایه و اساس کار در این سایت مانند همه سایت های کلیکی دیگر مشاهده آگهی و اجاره رفرال است که متناسب با عضویتی که کاربر دارد میانگینی برای کلیک رفرال های اجاره ای در نظر گرفته شده است.

همانگونه که در تصویر زیر قابل مشاهده است ، برای هر کدام از عضویت ها ، میانگین بخصوصی وجود دارد که یعنی رفرال های اجاره ای کاربر ،روزانه به اون تعداد کلیک خواهند کرد.

معرفی و آموزش سایت کلیکی خارجی earnhomebux

بطور مثال در عضویت Golden میانگین کلیک رفرال های اجاره ای (AVG) برابر است با 8 کلیک که به ازاء هر کلیک رفرال اجاره ای 0.001$ برای تمام عضویت ها محاسبه می شود.ماکزیمم تعداد رفرال که می توان در این عضویت اجاره کرد 1000 رفرال است.

$240 = 1000X$0.001X8X30

پس اگر یک کاربر عضویت گلدن ،1000 رفرال اجاره ای داشته باشد با میانگین 8 کلیک روزانه ، بطور ثابت در ماه 240 دلار درآمد وی خواهد بود که برای بدست آوردن سود خالص ماهیانه باید هزینه اجاره رفرال ها و همچنین هزینه عضویت مربوطه را از درآمد کل کسر نماید.

قوانین برداشت در سایت کلیکی earnhomebux

سایت کلیکی earnhomebux قوانین برداشت خاصی وجود دارد که مطابق اعلام ادمین سایت برای اینکه سایت بتواند برای مدت طولانی فعالیت مداوم داشته باشد همه باید این قوانین را رعایت کنند . مطابق این قوانین ، هر کس برای اینکه بتواند برداشت کند باید 30% از برداشت قبلی خودش رو به سایت واریز کند تا بتواند برداشت بعدی را انجام دهد. یعنی اگر شما 10دلار برداشت کرده اید باید 3دلار به سایت برگردانید.

قانون دوم برداشت اینکه هر کس می تواند تا 150% به نسبت سرمایه گذاری که کرده است را برداشت نماید. به این صورت که اگر کسی 100 دلار واریز کرده است می تواند تا 150 دلار برداشت نماید.


نئوترید :
صرفا بنا به رسالت رسانه ای خویش نسبت به معرفی انواع مختلف روشهای کسب درآمد و ایضا سیستم های متنوع کسب درآمد آنلاین می پردازد و هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هر گونه استفاده از مضامین این سایت ها را بر عهده نمی‌گیرد.
در انتخاب سایت ، شیوه و روش فعالیت خود دقت فرمائید.

90%
  • شاخص

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن