کسب بیت کوین رایگان از طریق سایت معتبر cointiply

سایت معتبر cointiply رو قبلا در بخشهای مختلفی در موردش صحبت کرده ام و امروز در این مطلب از نئوترید به دلیل درخواست دوستان معرفی نسبتا کاملی از این سایت ارائه خواهم کرد.

این سایت از حدود 2 سال پیش فعالیت خودش رو آغاز کرده و در حال حاضر معتبرترین و محبوب ترین سایت کسب بیت کوین رایگان است. در سایت cointiply به طرق مختلف می توان بیت کوین رایگان کسب کرد.

شیوه های مختلفی که می توان از این سایت بیت کوین رایگان بدست آورد را در سطور پایین توضیح می دهم :

کسب بیت کوین رایگان از طریق سایت معتبر cointiply

1 – امکان معروفی که در همه سایت های کسب بیت کوین رایگان یا کسب قطره ای بیت کوین رایج است همان کلیک بر روی دکمه roll و بدست اوردن مقادیری از کوین به طور تصادفی و شانسی که برای این منظور شما از طریق منوی جانبی سمت چپ سایت و انتخاب گزینه Fauset مانند تصویر زیر امکان این رو خواهید داشت تا با فشردن دکمه roll & win مقادیری از کوین را بسته به شانستون دریافت کنید.

بیت کوین رایگان از طریق سایت معتبر cointiply

در سایت cointiply در هر یک ساعت می توانید از این امکان استفاده کنید و از 18 کوین تا 100000 کوین بدست بیاورید. دقت داشته باشید از هر روش از مواردی که در این سایت قرار داده شده است که استفاده کنید و میزانی کوین بدست بیاورید.

برای برداشت موجودی نیاز به مینیمم مقدار تعیین شده دارید :

برای انتقال مستقیم به حساب بیت کوین اصلی خودتان : 50000 کوین موجودی باید داشته باشید و برای انتقال موجودی به دوژکوین نیاز دارید که حداقل 30000 کوین کسب کرده باشید.

2 – تماشای ویدئوهای Hideout.tv, Smores ، VideoFox که بطور متمادی در 24 ساعت می توانید این ویدئوها را بطور آنلاین تماشا کنید یا در پس زمینه اجازه پخش را بدهید و مقادیر مشخصی کوین بدست بیاورید.

3 – انجام نظرسنجی های مختلف از Theorem Reach, Tap Research, Revenue Wall, Opinion Capital, Adscend & Adgate که بسیاری از کاربران روزانه تا 10 دلار از طریق این بخش کسب می کنند که البته باید توجه کنید این بخش و همچنین بخش زیادی از قسمت offer wals v رو کاربران ایرانی و کلا خیلی از کاربران بعضی دیگر از کشورها نمی توانند انجام دهند.

4 – انجام بازی ، که می تونید از این طریق نیز مقادیری کوین از سایت cointiply کسب نمائید.

5 – از طریق کلیک آگهی ها یا همان گزینه PTC Ads نیز می توانید از سایت سایت cointiply درامد کسب کنید که مانند سایت کلیکی خارجی می باشد.

Earn Free Bitcoin

80%
درصد رای
  • شاخص

2
یک پاسخ بنویسید

avatar
1 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
adminamirfonoun آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
amirfonoun
کاربر
amirfonoun

با سلام سایت جالبیه. تازگیا نرم افزار اندرویدش هم اومده . موفق باشید