معرفی و آموزش کامل سایت ptcshare – بهترین سایت کلیکی 2019

روش اصلی کسب درآمد در سایت کلیکی – سرمایه گذاری PTCshare از طریق مشاهده آگهی ها است. اما مشاهده آگهی ها در این سایت متفاوت از روش روتین و معمول در دیگر سایت ها است. این روش یک روش بسیار متفاوت برای کسب درآمد از اینترنت است، در واقع به نوعی روش سرمایه گذاری هم هست . بطور کاملا مشهود نسخه ای بسیار ساده تر از پیدورتس می باشد.

PTCShare

روند کار به این صورت هستش که شما در سایت باید امتیاز کسب کنید و این امتیازها رو به دلار تبدیل میکنید، هر امتیاز برابر ۰٫۰۰۰۵ دلار خواهد بود.

در سایت PTCshare برای اینکه بتوانید تبلیغات پولی را دریافت کنید ، باید بتوانید باید امتیاز تبلیغات یا همان Bonus Ad Points که بطور اختصاصی (BAP) نامیده می شود را بدست بیاورید. در واقع اگر شما BAP کسب نکرده باشید ، هیچ گونه آگهی های پولی دریافت نخواهید کرد که بر روی آنها بتوانید کلیک کنید. بنابراین این مهمترین مسئله ای است که با اون مواجه هستیم.

هرچه BAP بیشتری جمع کنید / داشته باشید ، تبلیغات پولی بیشتری نیز دریافت خواهید کرد و بیشتر می توانید درآمد کسب کنید. بدین صورت که در این سایت تبلیغات مقدار مشخصی ندارن از ۰٫۰۰۰۵ تا ۱۰۰۰ دلار رو در بر می گیرند.

هنگامی که شما تبلیغات پولی دریافت می کنید ، در واقع شما BAP دارید که این تبلیغات را دریافت کرده اید و با کلیک روی این آگهی ها از موجودی BAP کسرم ی شود ، معادل هر $ 0،0005 آگهی پولی که کلیک می کنید 1 BAP مصرف خواهد شد. بنابراین اگر یک تبلیغ 0.0005 دلاری دریافت کنید 1 BAP را مصرف می شود و در صورت دریافت یک آگهی 1 دلاری ،آن آگهی 2000 BAP مصرف می کند ، اگر یک تبلیغ 5 دلاری دریافت کنید ، 10000 BAP را مصرف خواهد شد.

استراتژی کار با سایت PTCshare

دقت داشته باشید شما روزانه 8 آگهی پولی را دریافت می کنید که البته ارزش این آگهی ها با توجه به اینکه شما در کدام گروه قرار دارید متفاوت هستند و مهم این هست که وقتی شما این اگهی ها را دریافت داشتید به نسبت ارزش آگهی ها که در پاراگراف بالا توضیح دادم از تعداد موجودی BAP شما کاسته خواهد شد حتی اگر اون اگهی ها را کلیک نکرده باشید.

پس از دریافت آگهی ، 18 ساعت فرصت مشاهده آنها را دارید ، در غیر این صورت این آگهی ها بازیابی “بازیافت” خواهد شد (برای شخص دیگری ارسال می شود).

آگهی های فعال سازی

در سایت ptcshare هر روز باید روی activation ads یا آگهی های فعال سازی که همان 8 آگهی هستند کلیک کنید تا بتوانید BAP مورد نیاز را بدست بیاورید.بنابراین هدف شما کسب هر چه بیشتر BAP است. در زمان ثبت نام ، شما 100 BAP رایگان دریافت خواهید کرد ، اما پس از آن هر روز می توانید تبلیغات فعال سازی 8 تایی را مشاهده کنید که هر کدام 5 BAP ارزش دارند ، بنابراین 40 BAP را بطور روزانه دریافت خواهید در صورت کلیک روی آگهی های فعال سازی.

علاوه بر تبلیغات فعال سازی ، شما همچنین می توانید بر اساس تعداد کارهایی که در روز قبل انجام داده اید ، روزانه حداکثر 200+ BAP دریافت کنید. این کارها می تواند شامل این باشد که بر روی Click Grid کلیک کنید و در جدول باز شده بتوانید تصویر پنهان شده را پیدا کنید و یا PTC Walls را کلیک کنید و موارد خواسته شده را انجام دهید.

نحوه مشاهده آگهی در سایت کلیکی - سرمایه گذاری ptcshare

همانطور که در تصویر بالا دیده می شود برای مشاهده آگهی های پولی و دیگر مواردی که می توانید انجام دهید تا بتوانید BAP دریافت کنید باید روی گزینه Earn بر روی منو کلیک کنید.

خب بعد از کلیک بر روی View ads در پایین صفحه جدولی نشان داده خواهد شد که تعداد اگهی 8 تایی رو می تونید با کلیک روی View activation ads مشاهده کنید.

آگهی های فعال ساز در سایت کلیکی - سرمایه گذاری ptcshare

راه دیگر برای بدست آوردن BAP ، خرید تبلیغات ( Bulk Ads ) است ، با خرید هر بسته تبلیغی 1 دلاری ، شما علاوه بر 2360 BAP که دریافت خواهید کرد ، 50 بازدید برای لینکی که درج می کنید (اعم از سایت خودتان یا هر سایت دیگری که مایل هستید) خواهید داشت و همچنین بسته تبلیغات بنری هم دریافت خواهید کرد.

پس در مقابل 1 دلار که هزینه می کنید برای خرید تبلیغات به شرح پاراگراف بالا ، امتیازات زیر را دریافت خواهید کرد.

  • مقدار 2360 امتیاز که در واقع معادل است با دریافت 1.18 دلار تبلیغات پولی
  • تعداد 25 نمایش تبلیغ بنری که میتونید بنری که مایل هستید را در سایت نمایش دهید.
  • 50 باز بازدید اختصاصی برای لینکی که درج میکنید که میتواند مشاهده وب سایتی که می خواهید باشد.

PTCShare

نکته خیلی مهم : اساس کار سایت ptcshare همینجاست. شما هر چقدر بیشتر بتونید با درآمد دلاری که کسب میکنید بسته تبلیغی یک دلاری بخرید امتیازتون فوری میره بالا و  به گروه های بالاتر صعود می کنید و آگهی های با قیمت بالاتر دریافت میکنید و ایضا اون یک دلار در قالب همین اگهی ها با سود بهتون بر میگرده ،یعنی هم به گروه بالاتر میرید و درآمدتون دیگه صعودی میشه و هم سودش رو تصاعدی دریافت می کنید.

سایت برای کسب درآمد های بالاتر، افراد رو بر حسب امتیاز، به ۱۵ گروه تقسیم بندی کرده که درآمد هر گروه رو میتونید ببینید در شکل زیر : 

گروههای 15 گانه سایت ptcshare

انواع مختلف آپگریدها در سایت کلیکی – سرمایه گذاری ptcshare

در سایت ptcshare انواع مختلفی از آپگریدها را می توان خریداری کرد.موردی که بیش از همه جذاب به نظر می رسد، آپگرید فیلتر تبلیغ است( ad filter upgrade ).

انتخاب این آپگرید به شما امکان می دهد برای تبلیغاتی که دریافت می کنید ، حداقل قیمت را تعیین نمایید تا بدینوسیله هیچ گونه آگهی کمتر از اون مبلغی که تعیین کرده اید دریافت ننمایید. هزینه این آپگرید 10دلار برای یک بار و همیشگی است.

کمترین میزانی که می توانید تعیین کنید $0.0005 و بالاترین قیمتی میتوان انتخاب کرد $0.99 است که هر انتخابی بین این ارقام شود باعث خواهد شد که آگهی کمتر از میزان مزبور دریافت نکنید. البته باید توجه داشت که سایت معیاری مشخص را برای انتخاب رقم مذکور قرار داده است که به شرح زیر می باشد :

  • برای انتخاب رقم 0.01$ باید بیشتر از 50,000 BAP داشته باشید.
  • برای انتخاب رقم 0.05$ باید بیشتر از 100,000 BAP داشته باشید.
  • برای انتخاب رقم 0.10$ باید بیشتر از 200,000 BAP داشته باشید.

نوع دیگری از آپگرید که امکان خریدش هست ، آپگرید بازیافت با قیمت 0.05 $ یا همان 5 سنت می باشد. با خرید این نوع آپگرید شما آگهی هایی که کاربران فعال و دارای آپگرید آنها را از دست داده اند را دریافت خواهید کرد تا وقتی که 1$ بتوانید بدست آورید و دوباره میتوانید این اپگرید را برای دریافت اگهی های بازیافت شده خریداری کنید.

توجه داشته باشید در این نوع آگهی ها که به جهت خرید آپگرید بازیافت دریافت می کنید امکان داره که آگهی خیلی بارزشی به لحاظ قیمتی نیز دریافت کنید.

شما می توانید روزانه چندین بار آپگرید تبلیغ بازیافت شده 5 سنتی ( recycled ad upgrades ) را خریداری کنید. یک استراتژی هوشمندانه خرید تبلیغات ( bulk ads ) و کسب BAP بیشتر است تا بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید. سپس یک آپگرید تبلیغ بازیافت شده 5 سنتی ( recycled ad upgrades ) دیگر خریداری کرده و این روند را هر چند بار در روز تکرار کنید.

بتازگی بخش جدیدی نیز به این سایت فوق العاده اضافه شده است بنام ” BAP market ” که در واقع بازار خرید و فروش BAP است که قسمت بسیار جالبی است و به قیمت های خوبی میشه BAP رو خریداری کرد.

PTCShare

80%
درصد رای
  • Criteria

5
یک پاسخ بنویسید

avatar
3 نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
4 نویسندگان دیدگاه
پارساamirfonounadminnejatyafte آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
پارسا
مهمان
پارسا

سلام شما راجب BAPS گفتید میشه راجب APS هم یه توضیحی بدین خیلی ممنون

amirfonoun
کاربر
amirfonoun

سلام خسته نباشید .لطفا از مراحل برداشت و تایید برداشت یه توضیح بفرمایید . چون من به حد اقل برداشت رسیدم اما هنوز برداشت نمیشه. از من برای برداشت تایید تاریخ تولد میخاد که من یادم رفته! آیا تیم پشتیبانی داره تا من بتونم تاریخ تولدم رو بازیابی کنم. ممنون میشم اینم توضیح دهید

nejatyafte
کاربر
nejatyafte

سلام و خداقوت.
لطفا آموزش خرید آپگرید فیلتر تبلیغ و آپگرید بازیافت را هم بزارید
با تشکر