تبادل ارزهای دیجیتال و فیات با اکسچنجر آنلاین bartermyfunds

در این مطلب از نئوترید به بررسی صرافی یا اکسچنجر آنلاین bartermyfunds می پردازم. امروزه در عرصه فعالیت ها و مبادلات اینترنتی نقش صرافی های آنلاین کتمان ناپذیر بوده و نقشی بسیار تعیین کننده دارند.

بطور مثال زمانیکه می خواهیم مقداری از بیت کوین یا اتریوم و هر ارز رمز دیگری را به ارزهای پرکاربرد دیگری مانند پرفت مانی، پاییر یا غیره تبدیل کنیم چندین راه داریم از جمله اینکه این ارز رمزها را به یکی از صرافی های ایرانی بفروشیم و سپس ارز دیجیتالی مانند پرفکت مانی را خریداری نماییم.

ناگفته پیداست که چنین روشی دو عیب بزرگ را خواهد داشت؛ اول اینکه زمان نسبتا زیادی را باید صرف کنیم تا به نوبت این تراکنش ها را انجام دهیم و دوم اینکه هزینه زیادی را متحمل خواهیم شد در این زمینه بابت کمیسیونی که سایت کسر خواهد کرد برای هر یک از تراکنش هایی که انجام می دهیم.

خب با در نظر گرفتن این معایب منطقی خواهد بود که بخواهیم بطور مستقیم ارز رمز را ارز دیجیتال دیگر مانند پاییر یا بالعکس تبدیل کنیم که در واقع نوعی تبادل خواهد بود و اینجاست که نقش اکسچنجر مهم و تعیین کننده می باشد.

سایت های بسیار زیادی در دنیای اینترنت وجود دارند که می توان با استفاده از این سایت ها نسبت به تبادل ارزهای مورد تمایل اقدام کرد و کافی است بررسی کنیم که صرافی انلاین مذکور آیا ارزهایی که ما در صدد اکسچنج انها هستیم را پشتیبانی میکند یا خیر؟

صرافی های آنلاین متعددی را در نئوترید معرفی کرده و خواهیم کرد و در این مقال درصدد هستم تا اکسچنج معتبر bartermyfunds را معرفی و بررسی کنم. این سایت زیر مجموعه گروه معتبر پیدورتس بوده و سالهاست که در زمینه اکسچنج ارزهایی مانند بیت کوین ، لایت کوین ، داژکوین ، ادوکش و پرفکت مانی فعالیت می کند.

BarterMyFunds

کار با اکسچنجر bartermyfunds بسیار ساده و راحت هستش و نیازی به هیچ گونه وریفای مشخصات و تایید هویت نیست . البته باید دقت داشته باشید که حتی المقدور از مشخصات واقعی و ایمیل معتبر استفاده نمایید.

بعد از ثبت نام و ورود به محیط کاربری سایت ، میانه صفحه سه گزینه را می تواند دید که در فیلد کشویی پایین گزینه You send می توانید هر کدام از ارزهایی که مایل به ارسال هستید را انتخاب کنید، بطور مثال من می خواهم بیت کوین بفروشم و پرفکت مانی دریافت کنم و در قسمت You send بیت کوین را انتخاب می کنم و در سمت دیگر صفحه و ذیل گزینه You receive ارزی را که می خواهم دریافت کنم را انتخاب می نمایم که پرفکت مانی رو مثلا انتخاب میکنم و درنهایت باید بر روی گزینه barter کنم.

در صفحه ای که باز می شود در سمت چپ در فیلد Amount مقداری از ارزی که مایل به ارسال هستم را وارد می کنم که در روبروی اون میزانی که دریافت خواهم کرد را نمایش می دهد. در فیلد شماره حساب هم باید شماره حساب بیت کوین یا پرفکت مانی یا هر ارزی که می خواهم دریافت کنم را وارد نمایم و در نهایت بر روی دکمه پایین دست barter کلیک خواهم کرد که فرایند دریافت و سپس ارسال شروع شود.

در کل سایت بسیار معتبر و منصفی است و سرعت انجام تبدیل حداکثر بین 5 دقیقه تا نیم ساعت می باشد.

80%
  • شاخص

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن