آشنایی با سایت کلیکی خارجی و معتبر ladderclix

سایت کلیکی خارجی ladderclix از جمله سایت های کلیکی است که در زمان نگارش این مقاله حدود یکسال پیش راه اندازی شده است و در این فاصله زمانی تقریبا میتونم بگم بطور منظم پرداختی داشته و به مشکل بر نخورده است.

خب مطابق معمول همه سایت های کلیکی باید بررسی کنیم که میانگین کلیک رفرال ها در سایت ladderclix چقدر است و ارزش کلیک رفرال های اجاره ای برای هر یک از عضویت های این سایت به چه میزان می باشد.

مطابق با اعلام سایت ، ارزش کلیک رفرال های اجاره ای برای همه عضویت های مختلف $0.001 می باشد که به این معنی است بیس و پایه محاسبات برای سود و زیان بر حسب تعداد رفرال هایی که اجاره می شود چقدر می تواند باشد و محاسبه دقیق سود و زیان در سایت های کلیکی خارجی را در استراتژی سایت های کلیکی به تفصیل توضیح داده ام.

ارزش آگهی های استاندارد موجود در سایت ladderclix برای عضویت رایگان 0.0050$ است که این میزان برای عضویت های دیگر در این سایت متفاوت می باشد که به شرح زیر می توانید مشاهده کنید.

ارزش کلیک آگهی های استاندارد در سایت کلیکی خارجی ladderclix

ارزش آگهی های استاندارد در سایت ladderclix

همانطور که مشاهده می شود برای هر عضویت ارزش آگهی های استاندارد متفاوت است و به این معنی است که اگر فردی عضویت مثلا golden را داشته باشه ارزش کلیک هایی که خودش میکنه برای آگهی های استاندارد برابر خواهد بود با 0.01 دلار و مطمئنا رقم خوبی است که در کنار کسب درامد از کلیک رفرال های اجاره ای و همچنین اگهی های دیگری که خودش کلیک میکنه ، این قسمت آگهی های استاندارد هم مبلغ خوبی رو روزانه اضافه به بالانس خواهد کرد.

بخش های دیگر درآمدی و مهمی در این سایت و البته همه سایت های کلیکی هست که هر زمان می توان با مراجعه به صفحه آپگرید سایت کلیکی خارجی ladderclix نسبت به این موارد اطلاع پیدا کرد و متناسب با این اطلاعات ارائه شده تصمیم هوشمندانه تری گرفت برای درجه فعالیتی که میشه در این سایت کرد.

قیمت اجاره رفرال در سایت ladderclix و همچنین هزینه آتوپی نسبت به سایت های دیگر کلیکی مشابه نسبتا زیاد است که البته با بالا بودن میانگین کلیک رفرال های اجاره ای این مسئله جبران شده است.

قسمت اجاره رفرال ها و هزینه آتوپی در سایت ladderclix

اکانت های ارزی که در سایت ladderclix می توان با اونها واریز و برداشت را انجام داد عبارتند از : پرفکت مانی، پاییر ، اسکریل و بیت کوین.

ناگفته نماند که این سایت در چند وقت اخیر اقدام به راه اندازی سه سایت دیگر بنام های stromclix ، nestclix ، wacflow کرده است که در فرصتهای بعدی شاید سایت ها دیگر این مجموعه را هم معرفی نمایم.

نئوترید :
صرفا بنا به رسالت رسانه ای خویش نسبت به معرفی انواع مختلف روشهای کسب درآمد و ایضا سیستم های متنوع کسب درآمد آنلاین می پردازد و هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هر گونه استفاده از مضامین این سایت ها را بر عهده نمی‌گیرد.
در انتخاب سایت ، شیوه و روش فعالیت خود دقت فرمائید.

90%
  • شاخص

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن