کیف پول الکترونیکی پاییر | PAYEER : ویژگیها و نحوه کار با آن

کیف پول الکترونیکی پاییر | PAYEER ، یک پردازنده پرداخت آنلاین است که یک روش ساده و ارزان برای معامله گران بصورت ارز الکترونیکی ارائه می دهد. با توجه به سرعت و راحتی استفاده از این حساب ، اکثر کاربران ایرانی و خارجی که در سایت های کسب درآمد فعالیت می کنند برای تبادل و همچنین برداشت درآمدهای ارزی خود معمولا از پرفکت مانی و پاییر و ارز رمزها استفاده می نمایند.

شرکت پاییر | PAYEER در سال 2010 تشکیل شده و 3 دفتر داراست: دفتر مرکزی در تفلیس گرجستان است. شعب بعدی آن در آبردین اسکاتلند و مسکو قرار دارند.

موارد استفاده از پاییر | PAYEER

تمامی افرادی که در سیستم های کسب درامد آنلاین فعالیت می کنند می توانند براحتی از کیف پول الکترونیکی پاییر | PAYEER استفاده می کنند. فردی که دارای یک فروشگاه آنلاین است می تواند با استفاده از API ارائه شده از طرف پاییر ، این کیف پول را به فروشگاه خود اضافه کرده و از ویژگیهای منحصر بفرد آن برای فروش محصولات و دریافت هزینه مربوطه بهره مند شود.

بغیر از آنچه گفته شد کلیه افرادی که می خواهند تبادل ارزی انجام دهند یا مثلا موجودی و درامدهای خودشون رو از سایت های کلیکی ، سرمایه گذاری ، هایپ و غیره برداشت کنند نیز مطمئنا لذت استفاده از این کیف پول الکترونیکی را چشیده اند.

  • دقت داشته باشید که اصولا در همه سیستم های انلاین پرداخت و کیف های الکترونیکی، تمام امور مالی که با استفاده از این سیستم ها پرداخت انجام می دهید، غیر قابل بازگشت هستند. به عبارت دیگر اگر شما به اشتباه هزینه ای را واریز نمایید، امکان بازگشت آن وجود ندارد.
  • در این سیستم می توان براحتی برای کسی که دارای حساب پاییر نمی باشد نیز انتقال ارز را داشت. برای این منظور ایمیل فرد را وارد می کنید به عنوان دریافت کننده و پاییر برای وی اکانت موقت ایجاد می کند و اطلاعات این اکانت بوسیله ایمیل به وی ارسال می گردد.
  • کیف پول الکترونیکی پاییر | PAYEER یکی از سریع ترین و بهترین پشتیبانی های ممکن را داراست با سرعت به مشکلات و تیکت های ارسالی رسیدگی می نماید.

ثبت نام در کیف پول الکترونیکی پاییر

برای استفاده از خدمات کیف پول الکترونیکی پاییر | PAYEER باید به آدرس اصلی آن مراجعه کنید و بعد از کلیک روی ثبت نام ایمیل معتبری را وارد نمایید.

پاییر بلافاصله یک کد تایید به ایمیل شما ارسال می کند که باید آن را در فیلد مربوطه در صفحه ثبت نام وارد کنید. بعد از این مرحله اطلاعات لازم را نشان می دهد که تایید کنید و وارد اکانت خودتان شوید که بعد از ورود به اکانت، کلیه اطلاعات لازم به شما نشان داده می شود که باید آنها را ذخیره نمایید.

اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از اکانت پاییر

( شماره حساب شما در پاییر ) Login: P00000000
Password: 11111111111
E-mail: email@gmail.com
Secret Word: 11111111
Master Key: 111

این اطلاعات را ذخیره کنید تا اگرم شکلی در اکانت داشتید بتوانید براحتی از امکان بازیابی استفاده نمایید. دقت داشته باشید رمز عبوری که برای شما تعیین شده است را حتما تغییر دهید.

افتتاح حساب و کار با کیف پول الکترونیکی پاییر | PAYEER برای کاربران ایرانی بدون هیچ گونه محدودیتی انجام می پذیرد و الزامی به وریفای کردن این حساب نمی باشد.

ارزهای دیگری که پاییر از آنها پشتیبانی می کند:

وقتی وارد اکانت افتتاح در پاییر شوید متوجه ارزهای متعددی خواهید که می توانید از هر کدام از آنها که مایل هستید استفاده نمایید.

ارزهایی مانند دلار ، روبل ، یورو ، بیت کوین ، بیت کوین کش ، دش ، لایت کوین ، اتریوم و ریپل که وقتی که شما شماره حساب و در ایمیلتان را به فردی میدهید که برای شما واریز کند او می تواند انتخاب کند این واریز را بصورت دلار یا روبل یا هر کدام از ارزهایی که اشاره شد به حساب شما انتقال دهد. برای برداشت این موجودی شما می توانید با استفاده گزینه withdraw بر روی هر کدام از این ارزها موجودیتان را منتقل کنید.

انتقال پرداخت ها در پاییر بسیار سریع می باشد و به محض ترانسفر یا برداشت این اتقال بدون هیچ گونه تاخیری انجام خواهد شد.

کارمزد انتقال وجه بین اکانت های پاییر 0.95% می باشد یعنی زمانیکه شما می خواهید مبلغی را به اکانت پاییر دیگری ترانسفر کنید کارمزد 0.95% کسر می شود.

همچنین کیف پول الکترونیکی پاییر | PAYEER دارای بخش دیگری است بنام “trade” که با استفاده از این قسمت می توان نسب به خرید و فروش ارزهای دیجیتال اقدام کرد.

80%
درصد رضایتمندی
  • شاخص

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن